Hot Produkte

  • Fiber Carbon Plate, fibër karboni Tube, Ngjyra Carbon Fiber Plate - Acen

Acen është një prodhues i cilësisë premium, forca të lartë, peshë e lehtë

karbon fiber  fletë, tub fibër karboni, fije qelqi shufra, fije qelqi tub

dhe të gjitha llojet e përshtatur fibër karboni dhe tekstil me fije qelqi pjesë.

Ne krenohemi në  ofrimin e shërbimit të personalizuar të konsumatorëve,

bërë të sigurt që nevojat janë plotësuar.Gazete

Na ndiq

  • sns01
  • sns02
  • sns03
  • sns04
  • sns05
WhatsApp Online Chat !